Płytki > Kategoria

Płytki podłogowe – szeroki wybór

Pokrycie podłogi nie tylko musi komponować się z aranżacją całego wnętrza, ale również spełniać szereg kryteriów pod względem wytrzymałości. To właśnie podłoga każdego dnia narażona jest na łatwe zniszczenie lub zarysowanie. Jedną z możliwości są płytki podłogowe, które szczególnie znajdują zastosowanie jako kafle do kuchni czy łazienki.

W naszym sklepie posiadamy starannie wyselekcjonowaną ofertę kafli podłogowych, wśród których wybierzesz model doskonale współgrający ze stylem Twojego mieszkania. Zobacz, jakie kafelki podłogowe, pochodzące od sprawdzonych producentów, znajdziesz w naszym asortymencie i wybierz te, które najlepiej wpisują się w Twój gust!

Płytki na podłogę – eleganckie i trwałe

Szeroki wybór płytek to możliwość wykończenia podłogi dobrze dobranym materiałem, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Znajdziesz u nas tradycyjny gres podłogowy oraz nowoczesne formy kafli. Ciekawą propozycją są kafelki drewnopodobne, które do złudzenia przypominają drewniane panele, jednak posiadają wszystkie właściwości typowe dla płytek. Różnią się przede wszystkim odpornością na zabrudzenie, zachlapanie i nie niszczeją pod wpływem wilgoci. Jest to więc niezwykle praktyczne rozwiązanie szczególnie dla osób, które doceniają naturalne akcenty w aranżacji mieszkania, jednak chcą postawić na trwałe wykończenie podłogi.

Płytki na podłogę w naszej ofercie to również wyjątkowo szeroka gama kolorystyczna. Dzięki temu, bez problemu dobierzesz takie kafelki, których kolor najlepiej dopasuje się do konkretnego pomieszczenia. Możesz zdecydować się na stonowane, naturalne odcienie lub też nieco bardziej żywe kolory.

Poznaj naszą ofertę!

Uwaga: Ten serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz naszą politykę prywatności.