Płytki > Kategoria

Eleganckie płytki dekoracyjne

Nawet najbardziej klasyczne czy też minimalistyczne wnętrze wymaga odrobiny ozdobnych akcentów. Inaczej mieszkanie, nawet jeśli jest schludne, wydaje się być nieco bez wyrazu. Jeśli chodzi o ozdabianie ścian czy podłogi, doskonałym pomysłem jest dekor – płytki dekoracyjne, które charakteryzują się ozdobnym motywem. W naszym sklepie znajdziesz dużą kolekcję płytek o przeznaczeniu dekoracyjnym, które odmienią każdego rodzaju wnętrze.

Dekoracyjne płytki do Twojego domu

Dekor to doskonała możliwość ozdobienia wielu pomieszczeń w domu. Szczególnie sprawdzają się w kuchniach, toaletach i łazienkach, gdzie kafle pełnią nie tylko funkcję estetyczną, ale mają też praktyczne zastosowanie. Dekor jest przede wszystkim propozycją na ścianę. To właśnie w tym miejscu prezentuje się najlepiej, dodając pomieszczeniu stylowego charakteru.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę płytek dekoracyjnych, które cechują ciekawe i oryginalne detale. Jedną z propozycji są kafle o ozdobnym wzorze, które świetnie komponują się jako dodatek do innych, wybranych płytek. Innym ciekawym rozwiązaniem jest dekor 3D – jeden z najnowszych trendów wśród kafli na ścianę. Są to płytki, których faktura jest nierówna, dzięki czemu, uzyskuje się wizualny efekt trójwymiarowości. Takie rozwiązanie nadaje pomieszczeniu głębi i bez wątpienia jest doskonałą ozdobą nawet najbardziej surowej stylistyki w aranżacji wnętrz.

Uwaga: Ten serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz naszą politykę prywatności.