0
Najnowsze kolekcje – Płytki betonopodobne niesamowitej jakości

Inspiracje

Najnowsze kolekcje – Płytki betonopodobne niesamowitej jakości

Szukasz betonopodobnych płytek do salonu, kuchni lub na taras? To mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie. Wiele wariantów kolorystycznych, ekskluzywny wygląd i matowa powierzchnia. Sprawdź naszą inspiracje najlepszych jakościowo płytek, w wielu różnych formatach, nie zwlekaj!

Cena materiałów:
4378

Nasza cena:
1895

Przedstawiamy nasze najlepsze płytki betonopodobne. Mają doskonałe parametry, które sprawiają, że są idealne nawet dla wymagających klientów. Znajdują one szerokie zastosowanie w miejscach zwiększonego ruchu, dzięki wysokiej klasie ścieralności, w związku z czym często wykorzystywane są naprzykład w restauracjach czy centrach handlowych. Są mrozoodporne, a więc mogą znaleźć zastosowanie również na zewnątrz.

Doskonale będą się komponować z dużymi pomieszczeniami, nadając im wspaniały, nowoczesny wygląd. A kilka wariantów kolorystycznych przekłada się na dostosowanie płytek do każdych warunków. Nadają się do każdego pomieszczenia, i możemy je kłaść również na ścianę.

Posiadamy płytki imitujące beton czołowych polskich producentów takich jak Paradyż, kolekcje “My Way”, Tubądzin czy Cerrad.

Montego - Tanigres - Inspiracja montego - tanigres - isnpiracja montego-grafit-inspiracja montego-desert-tanigres campina marengo campina steel
Uwaga: Ten serwis korzysta z plików cookies. Korzystając z serwisu akceptujesz naszą politykę prywatności.